IICH Groningen - Stichting Ruitersport Noord Nederland
Woensdag 20 december      
10.00 uur 1. Springconcours klasse B - groep 1 - klassiek
  2. Springconcours klasse B - groep 1 - progressief
ca. 14.00 uur 3. Springconcours klasse B - groep 2 - klassiek
  4. Springconcours klasse B - groep 2 - progressief
18.30 uur 5. Springconcours klasse B - groep 3 - klassiek
  6. Springconcours klasse B - groep 3 - progressief
Donderdag 21 december      
8.30 uur 7. Springconcours klasse L - groep 1 - klassiek
  8. Springconcours klasse L - groep 2 - klassiek
  9. Springconcours klasse L - groep 3 - klassiek
  10. Springconcours klasse L - groep 1 - twee fasen
ca.18.30 uur 11. Springconcours klasse L - groep 2 - twee fasen
  12. Springconcours klasse L - groep 3 - progressief
Vrijdag 22 december      
10.00 uur 13. Springconcours klasse L - groep 1 - progressief
  14. Springconcours klasse L - groep 2 - progressief
  15. Springconcours klasse L - groep 3 - twee fasen
18.30 uur 16. Springconcours klasse L - kleine finale - groep 1, 2 en 3
   
  17. Springconcours klasse L - finale - groep 1, 2 en 3
Zaterdag 23 december      
8.30 uur 18. Dressuur klasse ZZ-Zwaar
  19. Dressuur Lichte Tour
  20. Dressuur Grand Prix
19.45 uur 21. Dressuur klasse ZZ-Zwaar - Kür op muziek
  22. Dressuur Lichte Tour - Kür op muziek
  23. Dressuur Grand Prix - Kür op muziek
Zondag 24 december      
8.00 uur 24. Mini-marathon Noordercup
  25. Finale’s Mini-marathon Noordercup
Woensdag 27 december      
   
8.30 uur 26a Ereprijzen aangeboden door: Divoza Horseworld
  26b Ereprijzen aangeboden door: Divoza Horseworld
  27a Ereprijzen aangeboden door: Heuvelman Ibis
  27b Ereprijzen aangeboden door: Heuvelman Ibis
  28a Ereprijzen aangeboden door: Rabobank Stad en Midden Groningen
  28b Ereprijzen aangeboden door: Rabobank Stad en Midden Groningen
  29a Ereprijzen aangeboden door: Divoza Horseworld
  29b Ereprijzen aangeboden door: Divoza Horseworld
   
ca. 16.00 uur 30a Ereprijzen aangeboden door: Divoza Horseworld
ca. 16.00 uur 30b Ereprijzen aangeboden door: Divoza Horseworld
  31a Ereprijzen aangeboden door: Provincie Groningen
  31b Ereprijzen aangeboden door: Provincie Groningen
  32a Ereprijzen aangeboden door: Ruitersport Veendam / HORKA
  32b Ereprijzen aangeboden door: Ruitersport Veendam / HORKA
  33a Ereprijzen aangeboden door: Groningen Seaports
  33b Ereprijzen aangeboden door: Groningen Seaports
Donderdag 28 december      
8.00 uur 34. Springconcours klasse M - groep 1 - twee fasen
  35. Springconcours klasse M - groep 2 - twee fasen
  36. Springconcours klasse Z - twee fasen
  37. Springconcours klasse ZZ - twee fasen
  38. Springconcours klasse M - groep 1 - progressief
ca.18.30 uur 39. Springconcours klasse M - groep 2 - progressief
  40. Springconcours klasse Z - progressief
  41. Springconcours klasse ZZ - progressief
Vrijdag 29 december      
9.30 uur 42. Springconcours klasse M - groep 1 - klassiek
  43. Springconcours klasse M - groep 2 - klassiek
  44. Springconcours klasse Z - klassiek
  45. Springconcours klasse ZZ - klassiek
  46. Springconcours klasse M - groep 1 en 2 - kleine finale
18.30 uur 47. Springconcours klasse M - groep 1 en 2 - finale
  48. Springconcours klasse Z - finale
  49. Springconcours klasse ZZ - finale
Zaterdag 30 december      
   
9.15 uur 50. Finale DCIG competitie Dressuur Pony’s klassen L en M cat. A/B-C
10.00 uur 51. Finale DCIG competitie Dressuur Pony’s klasse L cat. D-E
11.30 uur 52. Finale DCIG competitie Dressuur Paarden klasse L
13.30 uur 53. Finale DCIG competitie Dressuur Pony’s klasse M cat. D-E
15.00 uur 54. Finale DCIG competitie Dressuur Paarden klasse M
17.20 uur 55. Finale DCIG competitie Dressuur Pony’s klasse Z cat. D-E
18.50 uur 56a. Finale DCIG competitie Dressuur Paarden klasse Z
   
20.50 uur 56b. Finale DCIG competitie Dressuur Paarden klasse Z
21.50 uur 57. Finale DCIG competitie Dressuur Paarden klasse ZZ-licht
Dinsdag 2 januari      
10.40 uur 58a. Dressuur
  58b. Dressuur
  58c. Dressuur
ca. 16.30 uur 59a. Springen
  59b. Springen
  59c. Springen
Woensdag 3 januari      
18.30 uur   Friese Tuigpaarden
Finale KNHS Voltige Cup
Tuigpaardenshow Fam. Mekkes
Kür Christa Larmoyeur en Leo Nardell
ca. 22.00 uur 60. Finale springen Paarden klasse B t/m ZZ
HOOFDPRIJS: Paardentrailer
Donderdag 4 januari      
10.00 uur 61. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.30 m. - klassiek
13.00 uur 62. Springconcours Internationaal CSI1* - 1.20/1.25 m. - twee fasen
16.00 uur 63. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.35 m. - klassiek
19.30 uur 64. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.40 m. - klassiek
Vrijdag 5 januari      
10.00 uur 65. Springconcours Internationaal CSI1* - 1.20/1.25 m. - klassiek
13.00 uur 66. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.30 m. - klassiek
16.00 uur 67. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.35 m. - klassiek
19.00 uur 68. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.40 m. - klassiek
21.30 uur 69. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.50 m. - six bars
   
Zaterdag 6 januari      
9.30 uur 70. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.30 m. - klassiek
aansluitend 71. Springconcours Internationaal CSI1* - 1.20 m. - klassiek
12.30 uur 72. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.35 m. - finale
15.00 uur 73. Springconcours Internationaal CSI1* - 1.30 m. - finale
18.00 uur 74. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.40 m. - finale
20.45 uur 75. Springconcours Internationaal CSI2* - 1.45 m. - finale

Copyright 2017 IICHGroningen.nl - Website gesponsord door Skytz websites

@yield('bottom')